variant 1 - 60min. wellness + 30min. thajská masáž

 

lilawadi

Lilawadi vás pozýva na relaxačno-oddychový pobyt vo svojich priestoroch v Bratislave. Ponúkame vám kompletný svet wellness, spa a sauny v kombinácii s thajskou masážou podľa vášho výberu.

Vychutnajte si skvelú a dostupnú thajskú masáž podľa vlastného výberu, alebo reflexnú masáž chodidiel, či špeciálnu masáž chrbta a šije. Po relaxačnej polhodinke na masážnych stoloch si môžete vychutnať hodinku pobytu v parnej, herbálnej a infra saune.

Po saunovaní čaká na vás vírivka - jacuzzi pre dve osoby s color terapiou, alebo kombináciou farieb osvetlenia. V oddychovej zóne si môžete vychutnať thajské vyhrievané stoly.

Počas celého relaxačného pobytu u nás máte k dispozícii 1,5 L minerálnej vody a v oddychovej zóne si môžete po masáži a saune vychutnať jazmínový čaj.   

 

 

variant 2 - 60min. wellness + 60min. thajská masáž

 

Ponuka Lilawadi aktuálne pozýva na relaxačno-oddychový pobyt vo svojich priestoroch v Bratislave. Vychutnajte si pobyt vo svete wellness, spa a sauny v kombinácii s thajskou masážou podľa vášho výberu.

Vychutnajte si skvelú, hodinovú thajskú masáž podľa vlastného výberu, alebo špeciálnu aroma masáž, či masáž chrbta, šije, hlavy a rúk. Po hodinke pri relaxačnej thajskej masáži si môžete vychutnať ďalších 60 minút pobytu v parnej, herbálnej a infra saune.

Po saune čaká na vás vírivka - jacuzzi pre dve osoby s color terapiou. Pripravená je aj farebná kombinácia osvetlenia. Oddychová zóna vás privíta thajskými vyhrievanými stolmi.

Počas oddychového pobytu u nás máte k dispozícii 1,5 L minerálnej vody a po masáži a saune si môžete vychutnať jazmínový čaj.

lilawadi
 

 

variant  3 - 90min. wellness + 60min. thajská masáž

 

lilawadi

Ponúkame vám relaxačno-oddychový pobyt v Bratislave. Vychutnajte si pobyt vo svete Lilawadi wellness, spa a sauny, pridajte si k nim thajskú masáž podľa vašej ľubovôle.

Venujte až jednu hodinu svojho času stráveného pri thajskej masáži podľa vlastného výberu. Vybrať si môžete tradičnú aroma masáž, či masáž chrbta, šije, hlavy a rúk. Po hodinke relaxačného masírovania si môžete vychutnať ďalšiu hodinu a pol pobytu v parnej, herbálnej a infra saune.

Po saune čaká na vás vírivka jacuzzi pre dve osoby s color terapiou alebo s farebnou kombináciou. V oddychovej zóne sú pre vás pripravené thajské vyhrievané stoly.

Počas celého pobytu je zabezpečený pitný režim v podobe 1,5 L minerálnej vody a po všetkých procedúrach si môžete vychutnať jazmínový čaj.

 

 

variant  4 - 90min. wellness + 90min. thajská masáž

 

Vychutnajte si relaxačno-oddychový v priestoroch Lilawadi v Bratislave. Objavte s nami náš svet wellness, spa a sauny a zrelaxujte pri thajskej masáži podľa vášho výberu.

Pripravte si až 90 minút strávených pri thajskej masáži podľa vlastného výberu, alebo si môžete vychutnať našu tradičnú aroma masáž, či masáž chrbta, šije, hlavy a rúk. Po zrelaxovaní pri thajskej masáži je pripravených ďalších 90 minút pobytu v parnej, herbálnej a infra saune.

Nasleduje vírivka jacuzzi pre dve osoby s color terapiou alebo s farebnou kombináciou. Tu si môžete vychutnať našu pozornosť v podobe kvalitného vína De Luxe. V oddychovej zóne sú pre vás pripravené thajské vyhrievané stoly a pre ženy máme pripravenú kolagénovú masku na tvár.

Počas relaxačného pobytu v našom wellness centre je zabezpečený pitný režim - 1,5 L minerálnej vody a po absolvovaní všetkých procedúr si môžete vychutnať jazmínový čaj.

lilawadi
 

variant exclusive  5 - 120min. wellness + 90min. thajská masáž

 

lilawadi

Exkluzívny balík wellness pobytu v Lilawadi v Bratislave vám prináša kombináciu thajských masáží, sauny, vírivky a oddychovej zóny pre dve osoby. Objavte s nami náš svet wellness, spa a sauny v kombinácii s tradíciou thajských masáží.

Počas 90 minút sa pripravte na vyskúšanie kombinácie štyroch thajských masáží. „Štvormasáž“ je zostavená z najznámejších thajských masáží a obsahuje Thajskú tradičnú masáž (30min.), Thajskú aroma masáž (25min.), Thajskú herbálnu „bylinnú“ masáž (20min.) a Thajskú reflexnú masáž chodidiel (15min.).

Po zrelaxovaní pri štvorkombinácii thajských masáží sú pre vás pripravené ďalšie 2 hodiny pobytu v parnej, herbálnej a infra saune, vychutnať si môžete vírivku – jacuzzi s pohárom kvalitného De Luxe vína a dokonalý relax môžete zavŕšiť v oddychovej zóne na vyhrievaných stoloch. Pre ženy je pripravený špeciálny bonus v podobe kolagénovej masky na tvár.

Počas celého relaxačného pobytu vo wellness centre je zabezpečený prísun tekutín - 1,5 L minerálnej vody a po všetkých procedúrach si môžete vychutnať jazmínový čaj.

 

 

variant exclusive  6 - 120min. wellness + 120min. thajská masáž

 

Luxusný balík pobytu vo wellness Lilawadi v Bratislave vám ponúka maximálny relax pri kombinácii 4 najznámejších thajských masáží, sauny, vírivky a oddychovej zóny pre dve osoby. Tradícia thajských masáží spojená so svetom wellness, spa a sauny.

Pripravte sa na 2 hodiny masáže, ktorá patrí k netradičným a pozostáva z kombinácie štyroch thajských masáží. Najznámejšia thajská „štvormasáž“ pozostáva z Thajskej tradičnej masáže (40min.), Thajskej aroma masáže (30min.), Thajskej herbálnej „bylinnej“ masáže (30min.) a vyvrcholením je Thajská reflexná masáž chodidiel (20min.).

Nasledujú dve hodiny v našom wellness centre v parnej, herbálnej a infra saune. Vychutnať si môžete vírivku – jacuzzi s pohárom kvalitného De Luxe vína a relax môžete ukončiť v oddychovej zóne na vyhrievaných thajských stoloch. Ženy majú pripravené prekvapenie v podobe bonusu - kolagénová maska na tvár.

Pitný režim je zabezpečený počas celého relaxačného pobytu a je zabezpečený prísun tekutín - 1,5 L minerálnej vody a jazmínový čaj po všetkých procedúrach.

lilawadi