Články

Reflexná masáž: S čím vie pomôcť?

Už ste boli niekedy na reflexnej masáži? Že nie? Tak to by ste mali čím skôr napraviť. Po tejto masáži pocítite úľavu, ktorú si zamilujete.  

Masáž doma alebo v masážnom salóne?

Mnoho ľudí nemá dostatok času navštíviť masážny salón. Masáž od partnera môže byť príjemná, no jej účinok nebude taký, aký by mal byť. 

Masáž a aromaterapia? Spoznajte účinky éterických olejov

Medzi obľúbené druhy masáže patrí thajská olejová masáž, ktorá sa od tej tradičnej líši tým, že klient je nahý a masér používa rôzne techniky, ako je ťah, hlboký tlak, kĺzanie,...

Ako na jarný detox?

Jar je obdobím nových a sviežich začiatkov a taktiež je to najlepší čas na detoxikáciu organizmu po zime, keď sme všetci prirodzene spomalili a obmedzili pohybové aktivity či pravidelný...

Desať thajských masážnych dráh

Dôležitou súčasťou tradičnej thajskej masáže je pôsobenie na akupresúrne body a desať thajských masážnych dráh (Sen línií). V súčasnosti má takmer každý človek uponáhľaný...

Ako sa pripraviť na thajskú masáž?

Chystáte sa na svoju prvú thajskú masáž? Na to, aby ste počas a po nej cítili dobre, mali by ste sa vopred pripraviť a vyvarovať sa niektorým veciam. 

Stručná história thajskej masáže

Thajské masáže sa používali už pred viac ako 2500 rokmi v ázijských krajinách, kde sa zdokonaľovali jej rôzne techniky. Nazrite spolu s nami do jej histórie.  

Čím je thajská masáž prospešná pre zdravie?

O thajskej masáži ste už určite počuli veľa. Technika, ktorú používajú thajskí maséri, je veľmi odlišná od toho, na čo sú ľudia na západe zvyknutí.  

Doprajte si dokonalý relax v podobe thajskej masáže: Aké má účinky?

Thajská masáž zahŕňa v sebe princípy ajurvédy i tradičnej čínskej medicíny, pôvodne bola považovaná za liečivé umenie. Čo od nej môžete očakávať?  

Druhy thajskej masáže: ktorú si vyberiete?

Ani thajská nie je len jedna. Chceli by ste vyskúšať thajskú masáž a neviete čo od toho očakávať? V tomto článku vám priblížime jednotlivé druhy a ich priebeh.
«zobraziť 1 z 1 strán»