Články

5 tipov, kedy použiť masážny prístroj na krk

Nie každý má voľný čas na to, aby si mohol každý týždeň zájsť na poriadnu masáž. Takí ľudia však majú ešte jednu možnosť - masážny prístroj na chrbát.  

Thajská reflexná masáž nôh: Uľavte ťažkým nohám

Keď sú reflexné body na chodidlách stimulované, centrálny nervový systém sa dostáva do rovnováhy a orgány pracujú lepšie. Viac sa dozviete v článku.  

Benefity masáže hlavy

Vedeli ste, že masáž hlavy dokáže spraviť divy? Nielen, že ide o príjemný relaxačný zážitok, masáž hlavy je prospešná aj pre zdravie. S čím môže pomôcť?  

Lávové kamene a ich účinky

Láka vás masáž lávovými kameňmi a chceli by ste sa o nej dozvedieť viac? Lávové kamene majú niekoľko pozitívnych účinkov. Rozoberieme si ich v článku.   

Problém s hanblivosťou pri masáži? Tradičná thajská masáž je pre vás to pravé

Existuje veľa ľudí, ktorí masáž považujú za zásah do ich intimity a prirodzene cítia hanbu. Patríte aj vy do tejto skupiny ľudí? Ako sa uvoľniť a zahodiť ostych?  

Uvoľnenie krčnej chrbtice a ramien, pomôžu mäkké techniky

Bolesti šije a ramien sú v súčasnosti veľmi bežné. Medzi typické prejavy patria kŕče, mravčanie či bolesť. Práve tieto problémy pomôžu vyriešiť mäkké techniky.  

Reflexná masáž: S čím vie pomôcť?

Už ste boli niekedy na reflexnej masáži? Že nie? Tak to by ste mali čím skôr napraviť. Po tejto masáži pocítite úľavu, ktorú si zamilujete.  

Masáž doma alebo v masážnom salóne?

Mnoho ľudí nemá dostatok času navštíviť masážny salón. Masáž od partnera môže byť príjemná, no jej účinok nebude taký, aký by mal byť. 

Masáž a aromaterapia? Spoznajte účinky éterických olejov

Medzi obľúbené druhy masáže patrí thajská olejová masáž, ktorá sa od tej tradičnej líši tým, že klient je nahý a masér používa rôzne techniky, ako je ťah, hlboký tlak, kĺzanie,...

Ako na jarný detox?

Jar je obdobím nových a sviežich začiatkov a taktiež je to najlepší čas na detoxikáciu organizmu po zime, keď sme všetci prirodzene spomalili a obmedzili pohybové aktivity či pravidelný...
«zobraziť 1 z 2 strán»