Pre viac masáží scrollujte doprava

Tradičná Thajská Masáž

Thajská Aroma Masáž

Hot Stone aroma masáž lávovými kameňmi

Horúca Herbálna "bylinná" relaxačna Masáž

Špeciálna masáž chrbta a šije /chrbta, šije a hlavy/ /chrbta, šije, hlavy a rúk/

Reflexná masáž chodidiel

Špeciálna štvorkombinácia štyroch thajských masáží pre náročných

Párová masáž pre 2 osoby

Mama masáž

pre tehotné ženy

Kolagénová maska so zlatom

a Masážou Tváre

lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi


Tradičná thajská masáž nie je len masírovaním svalov a kĺbov, ale predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi pozdĺž neviditeľných dráh nazývaných „desať thajských masážnych dráh“ alebo tiež „energetické dráhy“ (po thajsky: Sen Pra Tan Sib). Všetky sa nachádzajú asi 2 cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie (elementu vzduchu) v tele, priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva.

Pri tradičnej thajskej masáži sa vyžaduje silnejšie stláčanie akupresúrnych bodov aby sa dosiahlo správne prúdenie vnútornej energie a tým sa klasická thajská masáž odlišuje od aromatickej a švédskej masáže. Klasická thajská masáž je podobná iným typom reflexológie a občas spôsobuje bolesť. Tá však vzápätí prináša nabudenie energie, osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu.


Thajská aromatická masáž, na rozdiel od tradičnej thajskej masáže, ktorá je akupresúrnou a strečovou technikou, spočíva v aromaterapii a masírovanií stuhnutého svalstva. Má relaxačné účinky a nastoľuje stav duševnej rovnováhy. Okrem toho však oleje, vyrábané rozličnými technikami, ktorých spoločným základom je infuzovanie aromatických a hojivých bylín do rôznych druhov olejov výrazne pomáhajú pri kožných problémoch.

Hot Stone - masáž lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi prináša celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. O blahodarných účinkoch masáže lávovými kameňmi vedeli už pred 5000 rokmi v Číne. Masáže s horúcimi kameňmi obľubovali Inkovia, Indiáni, rozšírené boli v Mezopotámii, Indii a dlhoročnú tradíciu majú na Havajských ostrovoch.

Masáž lávovými kameňmi Hot Stone je kombináciou masáže s teplým kokosovým olejom a s energiou príjemne teplých lávových kameňov. Terapeutka pomocou harmonizujúcej masážnej techniky jemne masíruje telo s masážnym olejom a horúcimi lávovými kameňmi.

Ako prebieha masáž lávovými kameňmi Hot Stone

Pred masážou sa lávové kamene zahrejú na teplotu 38-70 °C, podľa potrieb a odolnosti organizmu na teplo. Telo sa pred prikladaním kameňov premasíruje horúcim kokosovým olejom a následne aj kameňmi, ktoré sa potom prikladajú na body s prúdiacou energiou – meridiány a čakry.

Meridiány a čakry bývajú často zablokované zlým životným štýlom, no energia prúdiaca pri masáži lávovými kameňmi tieto body uvoľňuje a odblokuje. Teplo z kameňov pôsobí hĺbkovo a do tela preniká ionizujúca energia.

Po masáži lávovými kameňmi sa často prejavuje malátnosť, preto sa po masáži neodporúča fyzická či psychická námaha. Organizmus by mal oddychovať a celková regenerácia a relaxácia by mala byť podporená pitím čistej vody alebo zeleného čaju. Vyhnite sa káve a alkoholu.

Účinky masáže lávovými kameňmi Hot Stone

Pri masáži lávovými kameňmi organizmus relaxuje a harmonizuje. Vyrovnáva sa energia v tele, stimuluje sa krvný obeh a lymfatický systém. Telo sa zbavuje negatívnych látok, zlepšuje sa funkcia nervového systému, znižujú sa depresie a psychické ťažkosti.

Teplo z kameňov urýchľuje metabolizmus a posilňuje imunitný systém. Znižujú sa bolesti chrbta, kĺbov a svalov, uvoľňujú sa spazmy a stuhnuté svalstvo, masáž lávovými kameňmi odstraňuje problémy so spánkom.

Kedy masáž lávovými kameňmi vynechať?

Ak sa u vás vyskytujú niektoré nasledujúce príznaky, masáž lávovými kameňmi sa neodporúča: citlivosť na teplo, infekčné ochorenie, zápaly, horúčka, pooperačné stavy, poranenia, modriny, kožné problémy, popáleniny, kŕčové žily, ochorenia srdca, vysoký krvný tlak, diabetes, epilepsia, silná bolestivá menštruácia, tehotenstvo.

 

 


Tradičná thajská herbálna masáž je tradičnou thajskou masážou obohatenou o výber thajských liečivých bylín, ktoré sa po ukončení masáže prikladajú na jednotlivé časti tela a uvoľňujú sa do svalovej hmoty relaxačné a liečivé účinné látky. Thajská herbálna masáž spočíva v prikladaní horúcich váčkov (thajsky: Lok Prakob) naplnených špeciálnou zmesou viac než dvoch desiatok rozličných aromatických a liečivých bylín na telo. Účinky: látky, ktoré sa z bylín uvoľňujú podporujú krvný a lymfatický obeh, uvoľňujú svalové napätie, liečia výrony a stuhnutosť kĺbov. Olej z kurkumy tiež účinne lieči kožné problémy, spevňuje a zvláčňuje pokožku. Aromatické látky obsiahnuté v zmesi účinkujú ako intenzívne relaxanty a tiež pomáhajú pri nachladnutí.
Zmes bylín je zostavená podľa postupov tradičnej thajskej medicíny, podľa ktorej musí obsahovať päť základných zložiek …
Základné bylinné zložky zmesi: Zingiber Cassumunar Roxb., Curcuma Longa, Citrus Hystix DC, Criptolepis Buchannai Roem, Pogostemon Cablin (aromatická látka napomáha liečiť sympómy nachladnutia. Popstar Madona napustila touto látkou stránky bukletu k jej CD Like a Prayer a buklet ešte dnes po dvadsiatich rokoch vonia), Cinnamomum Camphora)


Špeciálna Thajská masáž chrbta a šije pomáha udržiavať svaly v dobrej kondícii. Zlepšuje prekrvenie pokožky, masáž zlepšuje detoxikáciu organizmu, zbavuje telo nahromadeného stresu a pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svalstvo, najmä v oblasti lopatiek, krížov a šije. Masáž odporúčame pri neurologických ochoreniach, poruchách pohybového aparátu, odbúravaní stresu a rekonvalescencii svalov a kĺbov.

Masáž chrbta a šije vás môže zbaviť bolesti a napätia. Masáž chrbta a šije je taktiež výborná na odstránenie starej pokožky, čím sa zlepšuje dýchanie pokožky, napomáha prekrveniu tela, zlepšuje zásobovanie tela výživnými látkami.

Masáž chrbta a šije zlepší váš psychický a fyzický stav. Napomôže zvýšiť výkon v práci a športe. Táto masáž pomôže urýchliť uzdravenie po úraze a napomáha vyplavovaniu toxických látok z tela.


Stláčanie akupresúrnych bodov na chodidlách zodpovedajúcich jednotlivým častiam a orgánom ľudského tela má priaznivé účinky na telo a myseľ.


Počas našej špeciálnej „štvormasáži“ vyskúšate počas jednej masáže všetky štyri najznámejšie Thajské masáže a to:

Thajskú tradičnú masáž 30-40 min.,

Thajskú aroma masáž 25-30 min.,

Thajskú herbálnu „bylinnú“ masáž 20-30 min.

Thajskú reflexnú masáž chodidiel 15-20 min.

 

-------------------------------

 

Táto masáž skutočne uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.


Párová masáž je vhodná pre 2 osoby a vykonávajú ju 2 masérky súčasne. Každá osoba si môže vybrať akúkoľvek masáž z našej ponuky v rovnakej časovej dĺžke.

Mamma masáž pre tehotné ženy

O masážach v tehotenstve sa vedú mnohé polemiky. Ale ak trpíte v tehotenstve bolesťami chrbta,  opúchajú vám nohy či prsty na rukách, je práve mamma masáž pre tehotné ženy tým správnym riešením. Zvýši sa pri nej pocit relaxácie a uvoľnenia nielen pre vás, ale aj pre vaše dieťatko v brušku.

Mamma masáž pre tehotné ženy je vykonávaná podľa toho, v akom štádiu tehotenstva ste. Prvé 3 mesiace tehotenstva určujú polohu masáže na chrbte a na boku. Vo vyššom štádiu tehotenstva sa masáž vykonáva v sede alebo na boku a je vám podložené bruško tak, aby poloha počas mamma masáže bola pre vás pohodlná.

Pozitívne účinky mamma masáže pre tehotné ženy

Účinky mamma masáže sú priaznivé pre vás, ale aj pre vaše bábätko v brušku. Mamma masáž zmierňuje bolesť chrbtice, ranné nevoľnosti, zlepšuje spánok počas noci, posilňuje svaly v oblasti zaťažovanej chrbtice a zlepšuje krvný obeh. Mamma masáž uľavuje kĺbom a lymfatickému systému, znižuje zadržiavanie vody v tele a tým odstraňuje opuchy dolných končatín a rúk.

Masáž pre tehotné ženy znižuje hladinu stresu a zmierňuje až odstraňuje depresie z očakávaného pôrodu, najmä pri prvorodičkách. Pravidelné masáže pre tehotné ženy znižujú riziko výskytu strií a redukujú vznik kŕčových žíl.

Obmedzenia pre budúce mamičky pri mamma masáži

Tehotné ženy by sa mali vyhýbať masáži ak majú rizikové tehotenstvo. Problémom by mohol byť aj  akútny zápal alebo horúčka, či narušená koža a rany. Počas prvých troch mesiacov tehotenstva môžete masáž absolvovať takmer bez obmedzenia. Od štvrtého mesiaca až po siedmy mesiac sa masáž zameriava na oblasť chrbtice, pliec a nôh.

Jedná sa o omladzujúcu procedúru pomocou Bio kolagénovej masky obsahujúcej mikročiastočky zlata a masáže tváre kokosovým olejom

POSTUP MASÁŽE:

  • Odstránenie make upu
  • Pretretie tváre teplou vodou pre otvorenie pórov pokožky
  • Aplikácia masky cca 15-min
  • Relaxačná masáž tváre a tvárových svalov
  • Aplikácia kokosového oleja pre skudlenie pleti a mladistvý vzhľad

CENA MASÁŽE: 30€ - 30min

Ku všetkým thajským masážam 90 a 120min sa aplikuje ZDARMA!!!

 

Zlatá  BIO kolagénová maska je jedným z najbezpečnejších, najefektívnejších, hydratačných a omladzujúcich produktov. BIO kolagénová maska s mikro čiastočkami zlata je plná antioxidantov, bielkovín a vitamínov, ktoré vyživujú a chránia pokožku. Je ideálna pre suchú a citlivú pokožku.

Zlatá maska obsahuje aktívne látky a vitamíny, ktoré stabilizujú hladinu kolagénu v pleťových bunkách, bráni oslabeniu tvárových svalov a chráni pokožku voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Zlatá kolagénová maska chráni pred mrazom a slnkom

V zimnom období ochráni pokožku pred mrazom, v letnom období pomáha pokožke opätovne získať pružnosť a sviežosť po opaľovaní a po pohybe na slnečnom svetle. Tým, že zadržiava vlhkosť v bunkách pokožky vytvára ochranné prostredie pred vysušením pôsobením mrazu a pred účinkami pobytu na priamom slnku.

Zlaté čiastočky v maske tvorenej z bio kolagénu a vzácnych nano častíc zlata, ktoré sú 2000 násobne menšie ako bunky pokožky, omladzujú a vracajú život pokožke. Mikro čiastočky zlata prirodzene prenikajú cez bunkové kanáliky v membráne bunky pokožky, aktivujú ju a zadržiavajú v nej vlhkosť. V kombinácii s kolagénom a pokožke prirodzenou kyselinou hyalurónovou, účinne aktivujú mikroprúdenie, obnovujú kožné bunky, bojujú proti starnutiu a voľným radikálom. Kolagénová maska so zlatom omladzuje a spevňuje pleť

Okamžite po aplikácií zlatej BIO kolagénovej masky sa pleť spevňuje a vypína. Výrazne sa redukujú vrásky a o skrášľujúcich účinkoch vedela aj kráľovná Kleopatra, ktorá si prikladala zlaté plátky na pleť. Zlato sa využívalo aj pre jeho blahodarné antibakteriálne účinky.