Pre viac masáží scrollujte doprava

Tradičná Thajská Masáž

Thajská Aroma Masáž

Horúca Herbálna "bylinná" relaxačna Masáž

Špeciálna masáž chrbta a šije /chrbta, šije a hlavy/ /chrbta, šije, hlavy a rúk/

Reflexná masáž chodidiel

Špeciálna štvorkombinácia štyroch thajských masáží pre náročných

Párová masáž pre 2 osoby

Kolagénová maska so zlatom

+ Masáž Tváre

     

 

lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi lilawadi        


Tradičná thajská masáž nie je len masírovaním svalov a kĺbov, ale predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi pozdĺž neviditeľných dráh nazývaných „desať thajských masážnych dráh“ alebo tiež „energetické dráhy“ (po thajsky: Sen Pra Tan Sib). Všetky sa nachádzajú asi 2 cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie (elementu vzduchu) v tele, priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva.

Pri tradičnej thajskej masáži sa vyžaduje silnejšie stláčanie akupresúrnych bodov aby sa dosiahlo správne prúdenie vnútornej energie a tým sa klasická thajská masáž odlišuje od aromatickej a švédskej masáže. Klasická thajská masáž je podobná iným typom reflexológie a občas spôsobuje bolesť. Tá však vzápätí prináša nabudenie energie, osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu.


Thajská aromatická masáž, na rozdiel od tradičnej thajskej masáže, ktorá je akupresúrnou a strečovou technikou, spočíva v aromaterapii a masírovanií stuhnutého svalstva. Má relaxačné účinky a nastoľuje stav duševnej rovnováhy. Okrem toho však oleje, vyrábané rozličnými technikami, ktorých spoločným základom je infuzovanie aromatických a hojivých bylín do rôznych druhov olejov výrazne pomáhajú pri kožných problémoch.


Tradičná thajská herbálna masáž je tradičnou thajskou masážou obohatenou o výber thajských liečivých bylín, ktoré sa po ukončení masáže prikladajú na jednotlivé časti tela a uvoľňujú sa do svalovej hmoty relaxačné a liečivé účinné látky. Thajská herbálna masáž spočíva v prikladaní horúcich váčkov (thajsky: Lok Prakob) naplnených špeciálnou zmesou viac než dvoch desiatok rozličných aromatických a liečivých bylín na telo. Účinky: látky, ktoré sa z bylín uvoľňujú podporujú krvný a lymfatický obeh, uvoľňujú svalové napätie, liečia výrony a stuhnutosť kĺbov. Olej z kurkumy tiež účinne lieči kožné problémy, spevňuje a zvláčňuje pokožku. Aromatické látky obsiahnuté v zmesi účinkujú ako intenzívne relaxanty a tiež pomáhajú pri nachladnutí.
Zmes bylín je zostavená podľa postupov tradičnej thajskej medicíny, podľa ktorej musí obsahovať päť základných zložiek …
Základné bylinné zložky zmesi: Zingiber Cassumunar Roxb., Curcuma Longa, Citrus Hystix DC, Criptolepis Buchannai Roem, Pogostemon Cablin (aromatická látka napomáha liečiť sympómy nachladnutia. Popstar Madona napustila touto látkou stránky bukletu k jej CD Like a Prayer a buklet ešte dnes po dvadsiatich rokoch vonia), Cinnamomum Camphora)


Špeciálna Thajská masáž chrbta a šije pomáha udržiavať svaly v dobrej kondícii. Zlepšuje prekrvenie pokožky, masáž zlepšuje detoxikáciu organizmu, zbavuje telo nahromadeného stresu a pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svalstvo, najmä v oblasti lopatiek, krížov a šije. Masáž odporúčame pri neurologických ochoreniach, poruchách pohybového aparátu, odbúravaní stresu a rekonvalescencii svalov a kĺbov.

Masáž chrbta a šije vás môže zbaviť bolesti a napätia. Masáž chrbta a šije je taktiež výborná na odstránenie starej pokožky, čím sa zlepšuje dýchanie pokožky, napomáha prekrveniu tela, zlepšuje zásobovanie tela výživnými látkami.

Masáž chrbta a šije zlepší váš psychický a fyzický stav. Napomôže zvýšiť výkon v práci a športe. Táto masáž pomôže urýchliť uzdravenie po úraze a napomáha vyplavovaniu toxických látok z tela.


Stláčanie akupresúrnych bodov na chodidlách zodpovedajúcich jednotlivým častiam a orgánom ľudského tela má priaznivé účinky na telo a myseľ.


Počas našej špeciálnej „štvormasáži“ vyskúšate počas jednej masáže všetky štyri najznámejšie Thajské masáže a to:

Thajskú tradičnú masáž 30-40 min.,

Thajskú aroma masáž 25-30 min.,

Thajskú herbálnu „bylinnú“ masáž 20-30 min.

Thajskú reflexnú masáž chodidiel 15-20 min.

 

-------------------------------

 

Táto masáž skutočne uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.


Párová masáž je vhodná pre 2 osoby a vykonávajú ju 2 masérky súčasne. Každá osoba si môže vybrať akúkoľvek masáž z našej ponuky v rovnakej časovej dĺžke.

Jedná sa o omladzujúcu procedúru pomocou Bio kolagénovej masky obsahujúcej mikročiastočky zlata a masáže tváre kokosovým olejom

POSTUP MASÁŽE:

  • Odstránenie make upu
  • Pretretie tváre teplou vodou pre otvorenie pórov pokožky
  • Aplikácia masky cca 15-min
  • Relaxačná masáž tváre a tvárových svalov
  • Aplikácia kokosového oleja pre skudlenie pleti a mladistvý vzhľad

CENA MASÁŽE: 30€ - 30min

Ku všetkým thajským masážam 90 a 120min sa aplikuje ZDARMA!!!

 

Zlatá  BIO kolagénová maska je jedným z najbezpečnejších, najefektívnejších, hydratačných a omladzujúcich produktov. BIO kolagénová maska s mikro čiastočkami zlata je plná antioxidantov, bielkovín a vitamínov, ktoré vyživujú a chránia pokožku. Je ideálna pre suchú a citlivú pokožku.

Zlatá maska obsahuje aktívne látky a vitamíny, ktoré stabilizujú hladinu kolagénu v pleťových bunkách, bráni oslabeniu tvárových svalov a chráni pokožku voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Zlatá kolagénová maska chráni pred mrazom a slnkom

V zimnom období ochráni pokožku pred mrazom, v letnom období pomáha pokožke opätovne získať pružnosť a sviežosť po opaľovaní a po pohybe na slnečnom svetle. Tým, že zadržiava vlhkosť v bunkách pokožky vytvára ochranné prostredie pred vysušením pôsobením mrazu a pred účinkami pobytu na priamom slnku.

Zlaté čiastočky v maske tvorenej z bio kolagénu a vzácnych nano častíc zlata, ktoré sú 2000 násobne menšie ako bunky pokožky, omladzujú a vracajú život pokožke. Mikro čiastočky zlata prirodzene prenikajú cez bunkové kanáliky v membráne bunky pokožky, aktivujú ju a zadržiavajú v nej vlhkosť. V kombinácii s kolagénom a pokožke prirodzenou kyselinou hyalurónovou, účinne aktivujú mikroprúdenie, obnovujú kožné bunky, bojujú proti starnutiu a voľným radikálom. Kolagénová maska so zlatom omladzuje a spevňuje pleť

Okamžite po aplikácií zlatej BIO kolagénovej masky sa pleť spevňuje a vypína. Výrazne sa redukujú vrásky a o skrášľujúcich účinkoch vedela aj kráľovná Kleopatra, ktorá si prikladala zlaté plátky na pleť. Zlato sa využívalo aj pre jeho blahodarné antibakteriálne účinky.